NR RACHUNKU BANKOWEGO:
91 10204476 0000 8102 0101 6336
I ODDZIAŁ MIŃSK MAZ. PKO BP S.A.
ZGŁOSZENIA przez wiadomość SMS tel. 886-909-197
Zawody sportowe na rok szkolny 2023/2024
Informuję, że szkoły, które nie opłaciły składki członkowskiej na rok 2024 nie będą dopuszczane do zawodów sportowych.
Zgłoszenia do sportów drużynowych II semestr:
Tenis stołowy - zgłoszenia w dniu zawodów do K.Mikulskiego
Dziewczęta - 12.02.2024r. godz. 9.00 - SP Zamienie (obowiązkuje zmiana obuwia, jasna podeszwa)
Chłopcy - 13.02.2024r. godz. 9.00 - SP Zamienie (obowiązuje zmiana obuwia, jasna podeszwa)
PŁYWANIE 20.02 11.30
ZGŁOSZENIA DO 14.02 (imię , nazwisko zawodnika, rocznik i styl) jacekrudzki@o2.pl
termin ostateczny
50 m grzbietowym dziewcząt klasy 7 – 8 2009 – 2010
50 m grzbietowym chłopców klasy 7 – 8 2009 – 2010
50 m klasyczny dziewcząt klasy 7 – 8 2009 – 2010
50 m klasyczny chłopców klasy 7 – 8 2009 – 2010
50 m dowolny dziewcząt klasy 7 – 8 2009 – 2010
50 m dowolny chłopców klasy 7 – 8 2009 – 2010
sztafeta 6 x 25m dowolnym dziewcząt 2007 – 2008
sztafeta 6 x 25m dowolnym dziewcząt 2007 – 2008
Ringo maj/czerwiec zgłoszenia w dniu zawodów
Piłka siatkowa zgłoszenia do 10 lutego
Dziewczęta - SP 6 MM, SP Stanisłwów, SP 4 MM, SP 1 MM, SP Halinów, SP Dobre, SP 2 Mrozy,
Chłopcy - SP 6 MM, SP 4 MM, SP 1 MM, SP Huta Mińska, SP Dobre, SP 2 Mrozy,
Koszykówka
Dziewczęta
Finał 02.02. (tj. piątek) godz. 10.00 w SP Dębe Wielkie
A1-A2 - SP 2 MM - SP Mrozy 8:5 zal. mecz
B1-B2 - SP Halinów - SP Dębe W. 23:31 zal. mecz
A1-B2 - SP 2 MM - SP Dębe W.
B1-A2 - SP Halinów - SP Mrozy
A2-B2 - SP Mrozy - SP Dębe W.
A1-B1 - SP 2 MM - SP Halinów
Chłopcy
Finał - 06.02 (wtorek) godz. 9.00 w SP 1 MM
D1-D2 - SP 4 MM - SP 5 MM 37:18
E1-E2 - SP 6 MM - SP 1 MM 68:34
D1-E2 - SP 4 MM - SP 1 MM
E1-D2 - SP 6 MM - SP 5 MM
D2-E2 - SP 1 MM - SP 5 MM
D1-E1 - SP 4 MM - SP 6 MM
DECYZJĄ ZARZĄDU SKŁADKA ZWIĄZKOWA NA ROK 2024
WYNOSI 200 PLN OD PLACÓWKI OŚWIATOWEJ
Szkoły podstawowe które wniosły opłatę startową za 2024 rok oznaczone czerwonym kolorem:
1.SP Salezjańska2. SP Wielgolas3. SP 1 MM4. SP 6 MM5. SP 5 MM
6. SP 1 Mrozy
7. SP Górki
8. SP Brzóze
9. SP Jeruzal10. SP Siennica11. SP Dobre12. SP Latowicz13. SP Marianka14. SP Dębe Wielkie15. SP 4 MM16. SP Stara Niedziałka17. SP Kałuszyn18. SP Huta Mińska
19. SP Żaków
20. SP Halinów
21. SP Zamienie
22. SP 2 MM
23. SP Cegłów
24. SP 1 Sulejówek25. SP Jakubów26. SP Stanisławów27. SP Janów28. SP Stojadła29. SP Ruda 30. SP Cyganka
31. SP Brzeziny
32.SP Pustelnik33. SP Grodzisk
34. SP Cisie
35. SP Mlęcin36. SP 2 Mrozy
37. SP 3 Sulejówek
38. SP Grzebowilk
39. SP 4 Sulejówek
40. SP 3MM41. SP Wiśniew